Zaczynamy

‘No i stało się w końcu to co miało się stać…’ jak śpiewa artysta.  Nie mam wytrwałosci poprzedniego prezydenta i poddałem się owczemu pędowi – założyłem bloga, jak tysiące Polakow i miliony ludzi na świecie… Ech, gdybym chociaż pisal z Kuby… byłbym drugim blogerem (po tej pani co jest szykanowana przez Raula) i bohaterem! O Korei Północnej mogę tylko pomażyć. Ale może juz wkrotce UE zacznie i nas szykanować i będę mógł pochwalić się walką o sprawę.

Na razie winien Ci jestem Czytelniku (jeśli miałeś pecha trafić na tego bloga) kilka słów wyjaśnienia, cobyś wiedział co Cię tutaj spotka.

Otóż głownym motywem dla założenia bloga byl mój zawód polskimi portalami ‘wolnościowymi’ i konserwatywno-liberalnymi. Większość z nich prezentuje moralność Kalego – ‘jak mi ktoś ograniczać wolność to źle, jak ja komuś ograniczać to dobrze’. Otóż łatwo być ‘wolnościowcem’ z takim podejściem. Dlatego m.in rządy zwane liberalnymi wprowadzają coraz to nowsze zakazy i coraz bardziej ograniczają naszą wolność.

Nie odnajduąc tego czego szukałem postanowiłem stworzyć sobie stronę, z której autorem będę się zgadzał w 99%. Najwyraźniej jestem kolejnym odłamem ruchu wolnościowego więc spróbuję przedstawić tutaj mój punkt widzenia.

Tak więc będę sobie na tym blogu pisał co mi do łba przyjdzie lub co mi ślinana język przyniesie, czasem o tematach politycznych, czasem obyczajowych, obyczajowo-politycznych, ale także o sprawach nie związanych ani z obyczajami ani z polityką.

Kim lub czym jestem? Czy Anarch jest anarchistą? Tego nie wie, zawsze jak ktoś probował go zaszufladkować irytowało go to. Anarch jest zbliżony do anarchii, ale nie jest w 100% anarchistą. Jest też zbliżony do libertarian, ale nie jest libertarianinem. Ma poglądy konserwatywne, ale nie przynależy do żadnej religii (a i ateistą też nie jest). Jeśli ten blog wyda Ci sie interesujący, pewnie z czasem sam zdecydujesz jak chcesz postrzegać Anarcha.

No, to zeby na początek nie przedłużac i nie zanudzać życzę Ci szanowny Czytelniku miłej lektury i zachęcam do komentowania.

O właśnie – jestem wolnościowym wolnościowcem przeżartym wolnościowoscia do szpiku kości, tak więc nie będę ingerować w komentarze. Jeśli będą nawoływać do nienawiści, pomawiać, obrażać itd. itp. to trudno, usuwać ich nie mam zamiaru -najwyżej onet zamknie mi bloga.

Howgh!


PS. Na koniec, tytułem mocnego wejścia proponuję:
http://www.youtube.com/watch?v=JH-7kc4Qm2Y

2 thoughts on “Zaczynamy

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s