Alkohol a potencja czyli: Jeeeezuuuuu! Czemu nie wyjechałem do Australii???

No no! Pięknie pięknie. Wychodzi na to, że nie tylko Mosieur Sarkozy i Mr Brown czytają mojego bloga (i jak na złość nie słuchają). Moja ciężka praca została ostatnio doceniona przez Hiszpanów. Oto nareszcie potomkowie generała Francy zaczynają powtarzać to co ja głoszę na łamach tego bloga od miesięcy. Właśnie wpadł mi w oko bardzo ciekawy wywiad opublikowany, o dziwo, w Koszernej. W zasadzie wydaje mi się że dziennikarze Wybiórczej starali się skontaktować najpierw ze mną ale miałem wyłączoną komórę. Następnym razem nagrajcie panowie wiadomość to oddzwonie i umówimy się na wywiad. Ale hiszpański profesór to dobra alternatywa. Polecam lekturę wywiadu!

Jeśli już skończyłeś szanowny czytelniku czytać tą ekonomiczną paplaninę, dla odprężenia proponuję lampkę wina lub kielona horyłki.

Jak donosi dzienny telegraf, australijscy (a jakże!) naukowcy odkryli, że picie alkoholu sprzyja potencji.
Jajogłowi z Keogh Institute (prostitute?) w Zachodniej Australii przebadali grupę 1,580 mężczyzn. Wyniki badań opublikowane w moim ulubionym żurnalu – Journal of Sexual Medicine – wskazują na to, że mężczyźni pijący umiarkowaną ilość alkoholu zanotowali o 30% mniej kłopotów łóżkowych od abstynentów.
Konsumenci z grupy niskiego ryzyka (jak na standardy australijskie) – wypijający góra cztery drinki dziennie przez pięć dni w tygodniu – doświadczyli korzystnego wpływu na prawidłowe funkcjonowanie ‘systemu erekcyjnego’ 😛
‘Weekendowi pijacy’ a nawet totalne ochleje (binge drinkers) odnotowali mniej problemów z erekcją od pijących raz w tygodniu lub rzadziej.
Według naukowców najgorzej w badaniach wypadli byli fanatyczni wyznawcy Opoja, którzy przestali chlać (czyli poprostu ZDRAJCY lub przechrzty), palacze oraz osoby z problemami sercowymi.
 
Cudownie! Nareszcie będziemy mogli
tłumaczyć wybrankom naszych serc, że pijemy z miłości 😉
No to panowie! Na zdrowie! Opojowi nich będą dzięki!!!

http://uk.youtube.com/watch?v=TehFZ38kt6o

  

3 thoughts on “Alkohol a potencja czyli: Jeeeezuuuuu! Czemu nie wyjechałem do Australii???

    1. Tragedia! Tez sie czesto wkurzam jak np. chce sobie posluchac kawalka, na ktory mam zajwake a tu nagle ‘this video is not available in UK’!!!Paranoja.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s