Zamknięte. Przepraszamy!

Szanowni Państwo,

Z przykrością zawiadamiamy, że Wielka Brytania Sp. z o.o. będzie zamknięta w poniedziałek 2 Lutego 2009 z powodu niekorzystnych warunków pogodowych znanych również pod nazwą ‘śnieg’. W odróżnieniu od innych krajów europejskich, w których ‘zjawisko śniegu’ występuje częściej, nie dysponujemy sprzętem, który pozwoliłby nam poradzić sobie z zaistniałym problemem. W związku z powyższym nasze pociągi, autobusy, drogi i lotniska zostały uznane za niesprawne i w rezultacie zamknięte. Zdajemy sobie sprawę, że Centrum Meteorologiczne ostrzegało nas z tygodniowym wyprzedzeniem, że nastąpi pogorszenie pogody, ale ze względu na kryzys gospodarczy nie dysponowaliśmy wystarczającą ilością pieniędzy, aby podjąć odpowiednie działania. W sprawach pilnych prosimy o kontakt z najbliższym otwartym krajem europejskim. Prawdopodobnie Francja wciąż funkcjonuje.

Z wyrazami szacunku,

Wlk. Brytania Sp. z o.o.

A tu oryginał z FTAlphaville:

Dear rest of the world,

We regret to inform you that UK plc will most likely be closed for the whole of Monday, 2nd February due to adverse weather conditions – known as ?snow?. Unlike other European countries where the ?snow phenomenon? is experienced more frequently, we have no equipment to manage under such challenging circumstances. Consequently our trains, buses, roads and airports have been deemed inoperable and have duly been closed. We realise we did have a week?s warning from the Met office, but due to the economic crisis we did not have enough money to make proper arrangements. If your request is urgent please feel free to contact the next nearest European country that is still open for business. Apparently France is still working.

Yours faithfully,
UK Plc.

3 thoughts on “Zamknięte. Przepraszamy!

  1. To widać jakimi skończonymi cipami są ludzie z Zachodu. socjalizm już zmienił ich już w bezbronne bydlęta. W razie wojny domowej z muslimami daję im góra 4 miechy, chyba że wprowadzą stan wyjątkowy i wypuści na ulice wszystko co strzela

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s