Szpiedzy tacy jak my czyli miłość po europejsku.

Właśnie kładłem się spać, kiedy dorwałem informacje z Niedzielnego Telegrafu. Palce mnie świeżbią, żeby o tym napisać, ale będem siem streszczał.

Niedzielny Telegraf dotarł do ściśle tajnego dokumentu rządowego na temat działalności obcych wywiadów na terenie Zjednoczonego Królestwa. W dokumencie tym czarno na białym zapisano, że na Wysparzy szpieguje co najmniej 20 róznych krajów. Najwięcej szpionów pochodzi oczywiście z matuszki rasiji, co jest znakiem, że dla ruskich zimna wojna się nie skończyła. Nie jest też zaskoczeniem obecność Syryjczyków, Irakijczyków czy Północno-Koreańczyków. Ba! Nawet Serbowie wściubiają nosa w brytyjskie sprawy!

Jak się jednak okazuje, Wyspy zinfiltrowane są również przez wywiady europejskich przyjaciół z EU i NATO. Niemce i Francuzy na dobre szpiegują w kraju admirała Nelsona i Winstona Czerczila. Europejscy przyjaciele na dobre prowadzą wywiad zarówno przemysłowy jak i polityczny. Podobno sauerkrauty mają zdjęcia upadłej Elżbiety z wielkim cycem (po tym jak poślizgnęła się pod prysznicem w łazienkach pałacu Bakingam) a żabojady dotarły do materiałów dowodzących tego, że Gordon Brown jest przybyszem z planety Melmak.

Jestem pewien, że Wielka Brytania nie niewiniątkiem i też szpieguje swoich przyjaciół (podobno MI5 ma dowody na to że Angela Merkel jest facetem a Sarkozy potajemnie się onanizuje przed lustrem podczas gdy Karla Bruni oklada go rózgami z pokrzywy).

Tak tak, szanowny czytelniku. Europa to ciągle wielki kosz krabów, które nawzajem się podszczypują. Nadal wyznaje się tu zasadę – jeden za wszystkich, każdy za siebie.
Nie jesteśmy wielką europejską rodziną souszników z NATO i EU (i dobrze, bo byłaby to rodzina patologiczna).
Nie daj sobie wmówić, szanowny czytelniku, że musimy pomagać naszym sojusznikom, przelewać krew w Afganistanie czy Iraku (za co U$A dziękuje nam przysłaniem szpiega i latającego złomu). Nie daj się zrobić w bambuko, że musimy podpisać traktat czy eurokonstytucję co pozwoli nam dołączyć do elitarnego klubu dżentelmenów, którzy będą nas kochać tak długo aż osiągniemy wielki ogólnoeuropejski orgazm.

Prawda jest taka, że jeśli będziemy naiwni znowu nas wydymają. Pozostanie nam obolała dupa i kac moralny.

Howgh!

Dobranoc pchły na noc!

http://www.youtube.com/watch?v=P79cVnDmzB0

2 thoughts on “Szpiedzy tacy jak my czyli miłość po europejsku.

  1. Tak, jestem Europejczykiem… Przynajmniej mój dowód tak mówi… Czyli państwo… A państwo nei kłamie, prawda? Gdyby kłamało, to by “niezależne” gazety o tym pisały!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s