Europa Europa & Wolność Wolność & Cukier Kotka

Miałem nie pisać o wybiórach bo mam je w miejscu, o którym pisałem w ostatnim poście, ale ponieważ pobili cukier kotkę, która puszczała się z Piss’em i z Platfusami, to czuję się w poważaniu, żeby napisać coś nie na temat.

W eurowyborach głosowałem na partię duchów. Moim kandydatem był duch Hopkirka, bo on miał największe szanse dostać się do Europar-lamentu. Znany, i swego czasu lubiany, w demokracji miałby szanse. Apanaży by nie pobierał, bo nie ma wydatków, a i nie zawracałby gitary głupawymi wybrykami, bo oprócz mnie i Randala nikt go nie widu i nie słychu… Oczywiście partia duchów miała też takich kandydatów jak duch zdrowego rozsądku, duch prawdy, duch honoru, duch wolności czy wreszcie, znienawidzony przez świat polityki duch skromności, ale na te duchy Europa (i nie tylko) reaguje alergicznie (gorzej niż moja najukochańsza koszerna na Farfała i Obertas). Hopkirk umarł najpóźniej ze wszystkich członków partii więc jest jeszcze pamiętany, a jego poglądy nie wydają się stać w konflikcie z naszą zakłamaną i zafajdaną rzeczywistością (czego nie można powiedzieć o poglądach pozostałych członków jego ugrupowania). Miałby szanse…  Niestety Partii Duchów nie było na liście… tzn. była ale widziałem ją tylko ja i Randal.

Tak więc w duchu zagłosowałem na ducha Hopkirka a w realu wybory przesiedziałem na dupie, jak większość mieszkańców Mumii (zadając tym samym kłam słowom ulubionego klasyka naszego spieprzaj dziadu, towarzysza Lenina, o tym, że ludzie głosują nogami. Dupami, towarzyszu, dupami).

Zresztą, jako rasowy Anarch, trzymam się z dala od polityki, a patrząc na listę kandydatów i na to kto się dostał, nie chciałbym, żeby moje przyszłe dziatki się ze mnie śmiały, że firmowałem tą farsę swoim nazwiskiem! Bucek?!?! Ludzie!!! Bucek??? Premier, który załatwił Wam 25% bezrobocia? Ponieważ sam nie przeklinam, więc zacytuję klasyka (kobiety i dzieci uprasza się o przejście do następnego akapitu) – ‘Dżizus kurwa ja pierdolę’.

Ok! tyle o wybiórach, a jak ktoś się nimi podnieca na tyle, żeby pobić bidną cukier kotkę, która puściła się z pałtią płemieła a potem z pałtią ex-płemieła z kotem, to jest mi go żal i życzę mu trypra, kokluszu, garba na plerach i gwałtu w windzie. I niechaj przez pięć pokoleń sika czarnym błotem! Howgh!

Na koniec, moja ukochana wybiórcza poprosiła mnie, żebym podziękował za 20 lat wolności… Co prawda jestem wyznawcą Opoja, który powiada, że na dnie kufla i kieliszka (ewentulanie butelki, jeśli ktoś jest schizmatykiem) znajduje się rozwiązanie wszystkich problemów, ale uważam że i w Biblii można doszukać się pewnych uniwersalnych przekazów. Np. ‘proście a będzie wam dane’. No to skoro koszerna prosi to ja dziękuję za taką ‘wolność’:
http://www.efakt.pl/Straz-miejska-jak-ZOMO-FILM,artykuly,46191,1.html

I zastanawiam się po co nasi dziadkowie walczyli z taką ‘wolnością’: http://www.youtube.com/watch?v=Nbc60tiQGfg&feature=related&pos=2

W sumie w tej drugiej wolności, wystarczyło zrzucić się po dziesiątce od chłopa a i pośpiewać można było bo nie było ZAIKSU. Nie było też dylematu na kogo głosować, nikt nie pobiły cukier kotki a i moje blogowanie byłoby prostsze i popularniejsze, bo każda krytyka władzy spotykałaby się z poklaskiem… A tak, niektórzy ludzie myślą, że Polak może robić to co robił Niemiec i że to jest wolność… No ale kij to! Miałem pisać o imigrantach a skończyło się na wyborach, czyli tradycyjnie nie na temat!

Adios amigos y hasta maniana – dame banana!

Na kuniec ze specjalną dedykacją dla wszystkich, którzy podbili frekwencję: http://www.youtube.com/watch?v=xpcUxwpOQ_A

2 thoughts on “Europa Europa & Wolność Wolność & Cukier Kotka

  1. hłe hłe, no duch Hopkirka to były klimaty. Się było pięknym i młodym i się tańczyło z laskami na dyskotekach, nie to co teraz, że bydło kobiety bije. Ale znowu jak bym cholera przypadkiem nie zobaczył fragmentu prog. inf. w tv to bym nie wykminił co za Kotka – linkuj panie linkuj, bo ciemny lud jak ja nie wie o co chodzi.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s