Widmo krąży po Europie…

Moje sługi donoszą mi, że Partyk Słejzi pomert! Kaputt i mit dem Hund begraben! Oczywiście każdy, choć trochę zorientowany wie, że gwiazdor brudnego tańca z gazdami nie zmarł śmiercią naturalną a został zamordowany, jak Majkel Dżekson i księżna Dajana. Wielu miał wrogów, którzy czychali na jego życie, żeby wymienić choćby ojca tej panienki, z którą tańczył czy Kaowca z turnusu.

Dzisiaj dowiedziałem się, że Kacper Semeneji z byłej Republiki Południowej Afryki jest hemoroidą, czy jak to się tam teraz nazywa, czyli że ma gonady męskię i żeńskię. Kacperowi grozi odebranie medalów a być może i dyskwalifikacja, a ja w zasadzie nie rozumiem dlaczego. Nie rozumiem podziału w sporcie na kategorie męskie i żeńskie. Skoro mamy równouprawnienie i emancypację kobiet, niech startują razem z męciznami – nie będzie wtedy problemu ze sprawdzaniem czy baba biegnie z jajami czy chłop bez. I niech kwalifikują się najlepsi a nie z klucza partyjnego jak ta panna z toru piątego na mistrzostwach w Bierlinie, bo jak tak dalej pójdzie to wyemigruję na Tuwalu czy inne zadupie, przyprawię sobie cycki jak ten cygan z seksmisji i będą mnie zapraszać na wszstkie mitrzostwa świata i Olimpiady dzięki punktom za pochodzenie.

Dzisiaj krótko, bo szykuję sie do drogi a toboły walają się po przyzbie. Nie mam więc głowy, żeby się skupić na dłużej… chyba że w zaciszu wieczornej toalety. Niejaki Aleksjej Detokewille (czyt. Alexis de Tocqueville) rzekł był kiedyś, że nie ma takiego okrucieństwa i takiej  niestrawności jakiej nie dopuściłby się skądinąd liberany rząd kiedy zabraknie mu piniędzy. O wyczynach płemieła Tuska i jego latającego cyrku nie ma już nawet co wspominać, żebyś szanowny czytelniku nie popadł w depresję (listopad już tuż tuż). Żeby Cię pocieszyć, że nie jesteś sam, informuję, że i nad Tamizą tutejszym Czirokezom bije palma z Ronda Degollasa w Warszawie. Otóż, jak donosi Dzienny Telegraf, niedawno wpadli oni na pomysł karania posiadaczy samochodów za brak ubezpieczenia. I nie chodzi tu o przymusowe ubezpiecznie dla kierowców poruszających się po drogach Jej Stetryczałej Mości. Wg. planów pana Gordona Clowna, kara tysiąca funtów i wpis o karalności (criminal record) grozić będzie właścicielom aut za samo ich posiadanie bez ubezpieczenia (‘pięć lat za posiadanie, dziesięć używanie’). Jeśli na ten przykład trzymasz sobie, szanowny czytelniku, swoje cztery kółka w garażu tylko po to, żeby je od czasu do czasu umyć i pokazać kolegom z pracy czy sąsiadowi, ewentualnie w celach pinga-pinga z żoną lub kochanką (jak w filmach z młodym Travoltą), jesteś potencjalnym kryminalistą. Płać i płacz!
Widmo krąży po Europie – widmo kretynizmu! Ukazuje się ono nie tylko w postaci wyboru Bucka na przewodniczącego Mao Europar-lamentu ale i w coraz to nowszych pomysłach jak nas oskubać.
Każda cywilizacja musi czymś zasłynąć, czymś się wykazać. Faszisten i Komunisten (bekarty z jednego miotu) zabłysnęli innowacyjnymi rozwiązaniami eliminacji i utylizacji zasobów ludzkich, Hindusi, których w cywilizowanej Europie (matce i kochance Faszisten i Komunisten) uważa się za barbarzyńców spoza UE, stworzyli Kama Sutrę – pierwszą książke pornograficzą i jedyną, którą przeczytałem i znam na pamięć, Chińczycy zbudowali Mór Hiński, Rzymianie wespół z Żydami zapoczątkowali Chrześcijanizm (który jest żydowkim spiskiem – otóż Żydzi, naród bardzo mądry, już dawno przewidzieli, że na świecie będzie za mało pieniędzy, więc wymyślili religię, która nakazuje sie dzielić z bliźnimi) a plemiona Ameryki Południowej zasadziły las deszczowy… Teraz kolej na Europę! Nasze pokolenie zasłynie ze sraczki legislacyjnej, państwa superniańki i jej zakazów oraz tysiąca i jendej metody na oskubanie obywatela z ostatniego grosza. Oj będą się z nas śmiały nasze dzieci (a potem spojrzą na rachunek i nas przeklną).

I to by było na tyle, dobranoc pchły na noc!

Na koniec ze specjalną dedykacją dla Mr. Mache z okazji rocznicy i na pocieszenie z powodu ściągnięcia ulubionego serialu z anteny TV Puls.

2 thoughts on “Widmo krąży po Europie…

  1. tak na szybko:Dzieci mogą czytać …[…] mit dem Hund …chyba, że to dialekt piracki.Zbyt trudne zadanie postawiłeś na końcu poprzedniego wpisu. Ja nie odważyłem się dać na nie odpowiedzi 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s