Seksizm antyseksistów oraz jak babo-chłop w ciążę zaszedł

Ludziom to się czasem przewraca w głowach. A szczególnie kobietom, kiedy trzeba podążać za modą. Moda, jak wiadomo dyktowana jest przez spedalo… znaczy się shomo-genizowanych dyktatorów tejże, w sposób niedemokratyczny. Dziwię się, że kraj wolności wraz ze swoim wiernym pieskiem, jeszcze nie wypowiedziały wojny światu mody, żeby zaprowadzić w nim najlepszy ustrój (a może rozstrój?). No bo czemu Saddama powiesili a taki Pierdziordżio Armani chodzi se po ulicach Merdiolanu? Wystarczy obejrzeć jeden odcinek Amerikan Next Top Model, żeby przekonać się co to za okrutnicy, ci dyktatorzy. Nie mają sumienia dla kobiet, bo przecież i tak wolą chłopców. A kobiety się głodzą i umierają na anoreksję! 

Było tylko kwestią czasu, żeby dyktatorzy zaprowadzili modę na to straszne zło – homoseksualizm. Oto, to na co dawniej nie zwracało się uwagi, zaczęto eksponowac. Ludzie słabsi duchem, którym nie udało się wstąpić w szeregi nowej elity, musieli się zadowolić przechwałkami, że mają znajomych ‘z towarzystwa’. W kręgach yntelektualnej elyty warsiafki czy krakófka, żeby być ą i ę, trzeba było zaprosić na imprezkę jakiegoś geja, który oczywiście był gwoździem programu… Kobiety, były z góry na straconych pozycjach bo przecież gejami zostać z natury nie mogły.
Dla chcącego jednak, nic trudnego a jak przyjdzie ochota to i pies kota wyłomota (a potem zgodnie z nowym polskiem ‘prawem’, wyeksmitują go z jego własnej budy za przemoc domową – bez wyroku sądowego!). Tak oto pewnego razu dwie panie postanowiły pojść z duchem czasu i zostać gejami. Zmieniły więc sobie płcie, i zostały homosekstalistami! Dwoma, grubymi homoseksualistami. Z których jeden ostatnio zaszedł w ciążę, i gazety zaczęły o nim pisać. ‘Mężczyzna w ciąży’ zakrzyknał Telegraf i tak Anarch się o tym dowiedział. Zawsze muszę spojrzeć na coś czego nie powiniennem czytać. Są rzeczy, o których się naszym fizolom nie śniło, ale proszę mi nie wciskać kitu, że kobieta z częściami zamiennymi faceta ale z organami kobiety jest meżczyzną bo mimo zakazu sprzedaży broni palnej wyjdę na ulicę i zacznę strzelać jak do królików z Berlina. Jest to kpina, skadal i potwarz wymierzona we wszystkie kobiety z brodą we wszystkich cyrkach świata, co czyni twierdzenia Telegrafu rasizmem wymierzonym w Cyganów.

Inna sprawa, że nie rozumiem po co kobieta zmienia płeć, żeby móc sypiać z facetem…

No ale ja tu się turbulecjuję a to w sumie za niedługo będzie normą. Technika idzie do przodu. W sumie skoro mózg Adolfa Hitlera mogli w Argentynie podłączyć do maszyny, tak za niedługo PRAWDZIWY mężczyzna będzie mógł zajść w ciążę. Płód będzie nosił w mosznie i tylko ciemnogrodzianin uzna to za nienormalne.

No! Wystarczy seksizmu i homofobii. Wysztko to napisane po to, żeby Gazeta Wyborcza zwróciła na mnie wreszcie uwagę, i żeby dzięki temu skoczyła mi poczytność i poczytalność bloga.

A teraz do rzeczy:
Wymieniona już w tym wybitnym tekście koszerna, oburzyła się kilkakrotnie w tym tygodniu na seksizm i dyskryminację. Najpierw jakiś przygłupi radny z PełO obraził dziennikarkę mówiąc jej, że jako lesbijka nigdy nie wygra wyborów, na co wybiórcza stwierdziła, że ją dyskryminował. Tylko gdzie tu dyskryminacja? Jeśli ja napiszę, że dziennikarze prasy polskiej ze wzgledu na swoją nierzetelność nigdy nie będą prawdziwymi dziennikarzami, to przecież nie dyskryminuje wymienionych dziennikarzy. Co najwyżej mogę obrazic co poniektórych.
Drugi przypadek straszliwego seksizmu opisała koszerna przy okazji reklamówki armii austriackiej. Seksizm oczywiście wymierzony w kobiety, nie w mężczyzn, których ukazano w tej reklamówce jako prymitywów. Dla dodania smaczku, rzetelny dziennikarz stwierdził, że dziewczyny na reklamówce są ‘kuso ubrane’. W sumie znając osiągi austriackiej armii na frontach wojen światowych i nie tylko, trudno mi stwierdzić gdzie tu seksizm… Nie zdziwiłbym się, gdyby żołnierze z reklamówki uciekali przed kobietami, kontynuująć tradycję zapoczątkowaną jeszcze przez dziadunia Radetzky’ego.

Wszytko byłoby jednak w porządku, niech się tam rzucają o seksizm, co mnie to? Problem polega na tym, że Gazetka sama stosuje seksistowskie praktyki, sugerując że kobiety powinny siedzieć przy garach. Tak tak! Chciałem sobie przeczytać tekst o potrawach w winie – jakby nie było jednym ze Świętych Trunków – żeby być może znaleźć w nim jakis pomysł na obiad, i co? Przekierowało mnie do działu ‘kobieta’!!! Seksizm! Straszny seksizm, bo przecież każdy wie, że mężczyźni sa lepszymi kucharzami. A kobiety lepszymi traktorzystkami!

Do tego doszedłem po latach przemyśleń i tą wiedzę przekażę moim dzieciom i wnukom. A na razie proponuję jakąś płciowo-neutralną muzyczkę.

One thought on “Seksizm antyseksistów oraz jak babo-chłop w ciążę zaszedł

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s