Niech to Krew Zaleje!

Na obszarach połozonych nad rzeką nazwaną na cześć pewnego Gwardyjskiego Towarzystwa Sportowego z Krakowa, do którego należał niżej podpisany, Polnische Banditen wybierają sobie pomiędzy kiłą, czerwonką a ptasią grypą. Mniejsza połowa Polnische Banditen. Wieksza, mądrzejsza, połowa ma gdzieś wybory i żyje mudialem, który w porównaniu z polityką jest rozrywką intelektualną na, ą ę, wysokim poziomie, co widać za załączonym obrazku.

Ponieważ dzisiaj jest cisza wybiórcza, nie mogę się powstrzymać przed zasugerowaniem jak należy głosować… albo na kogo NIE GŁOSOWAĆ.

Ostatnimi czasy nasze kochane merdia, zajęte były promowaniem swoich kandydatów, oczernianiem nieswoich oraz opisywaniem wydarzeń ze świata piłki kopanej (dla tych nielicznych szczęśliwców, których nie stać na abonament TVP, w związku z czym nie mogą oglądać ich w telewizji).

Ogólnie z naszych gazet wieje nudą, mimo, że w świecie dzieje się oj dzieje. ‘Aj waj’ można by krzyknąć jak ten żołnierz izraelskiego specnazu, oblanego wiadrem pomyj z konwoju humanitarnego dla Palästinensische Terroristen.

Jednym z ciekawych wydarzeń ostatniego tygodnia pominiętym w głównym nurcie naszych mendiów było przyznanie się Wlk. Brytanii do masakry cywilów dokonanej przez brytyjskich spadochroniarzy, dnia 30 stycznia 1972 roku.
Wydarzenia te miały miejsce w Londonderry, na zachodnich rubieżach Imperium, i przeszły do historii popu pod tutułem ‘Krwawa Niedziela‘.
Oficjalna wersja przez lata głosiła, że wojsko odpowiedziało na strzały z tłumu i, mimo, że świadkowie widzieli żołnierzy dobijających rannych, spadochroniarze otrzymali odznaczenia od kukiełki rządu, zwanej dla zmyły (albo dla wicu) jej królewską mością.

Jednak młyny boże mielą powoli – po 38 latach (słownie – po trzydziestuośmiu latach) od krwawych wydarzeń zakończyło się śledztwo rozpoczęte przez Lorda Savilla w 1998 roku. Jego wynik jest druzgocący dla ówczesnego rządu i pierwszego pułku spadochroniarzy. Działania wojska uznano za bezpodstawne i nie dające się usprawiedliwić. Wg raportu Savilla mundurowi strzelali do nieuzbrojonego tłumu, urządzając sobie rzeź niewiniątek. Na takie dictum, David Kameroon, obecny płemieł Imeperium, nie mógł zrobic nic innego tylko przeprosić w imieniu rządu (przyszło mu to tym łatwiej, że w 1972 roku nie miał jeszcze sześciu latek).

Niestety, na razie nie ma mowy o pociągnięciu wojskowych z Londonderry do odpowiedzialności, żeby nie obniżać morale armii służącej w Iraq i Afganistanie, ale ufajmy młynom bożym.

Tak na marginesie, zupełnie nie rozumiem argumentu ‘nie będziemy sądzić podejrzanych o morderstwo żeby nie denerwować naszych mundurowych zwalczających terrorystów w dzikich krajach’. Moim zdaniem jest to pośrednie przyznanie, że brytyjska armia to potencjalni Banditen!
W zasadzie taka argumentacja rządu miałaby negatywny wpływ na moje morale, gdyby mi coś strzeliło do głowy i przywdziałbym mundur… To tak jakby ktoś powiedział ‘nie osądzajmy polskich złodziejów samochodów, żeby nie denerwować polskich imigrantów’.

Całe to gadanie o morale zrodziło w mojej głowie taka teorię – być może masakra Irlandczyków w Londonderry była zwykłym leczeniem kompleksów po porażkach na froncie Drugiej Wojny Dorszowej. Armia potrzebowała sukcesów a w tamtych czasach Irladczycy byli postrzegani przez Brytyjczyków jak Polacy przez administrację Generalnej Guberni. Banditen!

Gdyby moja teoria okazała się prawdą (co nie ulega wątpliwości), należy uznać Islandię za członka osi zła i przeprowadzić akcję pacyfikacyjną tej zbrodniczej wyspy. Już za samo wydanie na świat niejakiej Björk Guðmundsdóttir. Tfu!

Dobra, koniec biadolenia, i pamiętaj szanowny czytelniku – nie głosuj na komunistów!

I na koniec podsumowanie tego co Cię, szanowny czytelniku, czeka po wyborach (a jak nie rozumiesz to nawet lepiej – szkoda nerwów).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s