Jest dementi!

Renate Sommer, niemiecka Ełro-oseł zapewnia, że będzie można sprzedawać jajka na tuziny a nawet na półtuziny. Sprzedawcy będą mogli informować o ilości jajek w opakowaniu, ale będą zmuszeni do podania wagi.

No! Będzie się działo. Jak podobno mawiał krajan pani Sommer, Otto von Bismarck: wierzę ino w te informacje, które zostały zdemencjowane.

Przy okazji dowiedziałem się, że nad tym ważnym dokumentem zespół durnoparlamentarzystów z Brukseli i Sztrasburga pracował w pocie czoła przez 18 miesięcy (i napewno nie za darmochę). Półtora roku, żeby spłodzić gniota o tym jak człowiek ma sobie ometkować jajka. Niech popracują jeszcze ze dwa lata, żebym wiedział w czym mogę te jajka nosić.

Dzisiaj nie będzie muzyczki dla relaksu bo tekst za krótki, ale w zamian za to film istruktażowy dla mędrców z EU nt. technologii produckji jaj oraz zagrożeń z nią związanych. Jak widać każdy może dostać się do fabryki jaj i zanieczyszcić je ptasią grypą czy inną dżumą. Proponuję zamknąć ełro-osłów na 10 lat i niech myślą jak zapobiec potencjalnej zarazie… a my w tym czasie uciekajmy do ciepłych krajów – proponuję podbić Madagaskar!

4 thoughts on “Jest dementi!

 1. Czy tym od informacji nie zdementowanych nie był jednak krajan Władymira, niejaki Xsiążę Александр Михайлович Горчаков (trzeba znów szerzyć Cyrylicę w narodzie)? Choć patrząc na jego biografię (http://tiny.pl/h7q3r) to z Niemcami mógł mieć więcej wspólnego niż z Rosją.

  Like

  1. Onet nie rozumie Cyrylicy?! Ta mała wada zostanie zapewne wkrótce poprawiona. Xiążę nazywał się: Aleksandr Michajłowicz Gorczakow.

   Like

   1. Bardzo możliwe, ale ponieważ panowie się znali, może oboje przestrzegali tej zasady. Nie znalazłem cytatu auf Deutsch… Może więc będzie auf Russisch?Ale co tam, cała rosyjska arystokracja to i tak byli NIemcy. Dlatego tak się dobrze dogadywali ponad naszymi głowami.

    Like

   2. A i Władymir odsłużył swoje w Niemczech… Zapewne nawiązał tam wiele cennych kontaktów wśród polityków i biznesmenów, które mogą teraz promować dalsze zbliżenie Strategicznych Partnerów.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s