Boże! Ty to widzisz i nie grzmisz!!!

Wybory w kraju przodków i tyłków za pasem. Mało mnie one interesowały ze względów przedstawionych jasno w poprzednim wpisie. Co mnie obchodzi, który komunista będzie z Ciebie, szanowny Czytelniku, zdzierał ostatnią koszulę? Not maj sirkus, not maj monkis, jak to się mówi.

Niestety, na pierwszej stonie łonetu, niejaki pan Tomasz Rodezja postanowił odpowiedzieć nam wszystkim na pytanie Łaj Poles from the Ajlands didynt goł to the urns? Czyli dlaczego Polacy z Wysp nie pozli do urn… Pomyślałem sobie, że może pan Rodezja zacytuje co napisał w poprzednim wpisie legendarny kur(w)ier w Wysp, głos Polonii Brytanii i Wszechrusi, Jego Ekscytencja Anarch, ale niestety. Ałtor dobrał sobie jakąś niereprezentatywną grupę, z którą głos Anarcha nie współgra. No może oprócz opinii niejakiej Sadie (dziwne imię) która nie ufa politykom nawet w sprawie buły… 

Nie to jest zresztą ważne. Niech se tam, pan Rodezja cytuje kogo chce, ale wich nie wciska ludziom własnego kitu. Swoim czytelnikom, którym nie równać się z Tobą, szanowny Czytelniku, wciska Rodezja kit prima sorte, że (uwaga, proszę usiąść):

‘Dla każdego, kto choć trochę tę Europę zna musi być jasne, że w takiej chwili słyszy bzdury, bo to co się dzieje w Polsce, może być marzeniem niektórych – najbardziej liberalnych – europejskich polityków, jest jednak nie do pomyślenia dla większości Europejczyków.’

Do tego serwuje się nam wybór między kandydatami, których poglądy są do siebie bliźniaczo podobne. W drugiej turze stanęli naprzeciwko siebie konserwatysta i gospodarczy liberał Komorowski oraz konserwatysta i – tak takgospodarczy liberał Kaczyński.’

Pozwoliłem sobie podkreślić pieprznięte kawałki.


Nie wiem w której Polsce żyje pan Rodezja, w Polsce A, B czy D. Może jedzie na jakichś prochach albo cofnął się w czasie i nadaje z Rzeczpospolitej Krakowkiej, która rzeczywiście była państwem-miastem liberalnym a zbieżność nazwisk z obecnymi komunistami jest przypadkowa? Kto go tam wie, natomiast co do liberalizmu gospodarczego w Polsce, który powtarzam ‘może być marzeniem niektórych – najbardziej liberalnych – europejskich polityków, fakty mówią same za siebie:

Indeks Wolności Gospodarczej 2010
:

1. Hong Kong
2. Singapur
3. Australia
4. New Zealand
5. Ireland
6. Switzerland
7. Canada
8. United States
9. Denmark
10. Chile
11. United Kingdom

12. Mauritius
13. Bahrain
14. Luxembourg
15. The Netherlands

16. Estonia
17. Finland
18. Iceland
19. Japan
20. Macau
21. Sweden
22. Austria
23. Germany
24. Cyprus

25. Saint Lucia
26. Georgia

27. Taiwan
28. Botswana
29. Lithuania
30. Belgium

31. South Korea
32. El Salvador
33. Uruguay
34. Czech Republic
35. Slovakia
36. Spain
37. Norway

38. Armenia
39. Qatar
40. Barbados
41. Mexico
42. Kuwait
43. Oman
44. Israel
45. Peru
46. United Arab Emirates
47. The Bahamas
48. Malta
49. Saint Vincent and the Grenadines
50. Latvia

51. Hungary

52. Jordan
53. Albania

54. Costa Rica
55. Trinidad and Tobago
56. Macedonia
57. Jamaica
58. Colombia
59. Malaysia
60. Panama
61. Slovenia

62. Portugal
63. Romania

64. France
65. Saudi Arabia
66. Thailand
67. Turkey
68. Montenegro
69. Madagascar
70. Dominica
71. Poland

W imię walki z anoreksją pogrubiłem kraje szeroko pojętej Europy, sam zobacz, szanowny czytelniku jak to się ma do dyrdymałów pana Rodezji. Nawet państwa uznawane przez mniej fanatyczny ode mnie ogół za socjalne lub socjalistyczne lepiej traktują przedsiębiorców od naszych polskich ‘lyberałów’. Nie wiem czemu jakikolwiek europejski liberał czy socjalista chciałby sprowadzać sytuację do naszego poziomu?

Z faktami i z Anarchem się nie dyskutuje.

Howgh!

Na koniec dedykacja dla ultraliberalnej Polski pana Rodezji od niewolnika z USA.

PS. A gdyby pan Rodezja naprawdę chce wiedzieć czemu Polacy na Wyspach nie zagłosowali, to odpowiedź jest prosta: urządziliśmy tutaj balangę wszechczasów! A gdy skończyła się wóda, każdy wziął do ręki karabin laserowy, wsadził w pysk… i jeb! Z lasera.

Klap klap klap!

4 thoughts on “Boże! Ty to widzisz i nie grzmisz!!!

 1. Nie mówi się już Rodezja, a Republika Zimbabwe. Mówić Rodezja to jak gloryfikować tych złych rasistów co mówili białe jest lepsze niż czarne, a przecież każde dziecko wychowane w wyspiarskim przedszkolu wie że jest dokładnie odwrotnie! I to w ogóle niepolitycznie poprawne jest.

  Like

   1. Zawsze pan TRZ może sobie potem w UM zmienić…Ale czarne na monitorze to ja mam w tle, czyli planie dalszym, żeby nie powiedzieć że występuje tylko jako podłoże. Wybija się ponad przeciętność takie żółto-beżowe z akcentami czerwonymi i niebieskimi (zawsze myślałem że UFO jest zielone – ale jak kliknę takiego smerfa to i tak się zaraz robi buraczkowy). Że nie wspomnę że jedyne wyglądające na zadowolone (i siedzące dumnie na samej górze, uzbrojone powyżej zębisk wyszczerzonych) jest już czysto białe. Czy to aby nie czas na samokrytykę?

    Like

   2. A czemu ja sie mam kajać? Niech się kaja pan Tomasz Rodezja że ma takie rasistowskie nazwisko? A Krakowski Klub Kajakowy? W skrócie KKK??? To skandal posądzać mnnie o rasizm, mnie, któren walczył i w obronie demonkracji i tolerancji nie balem się wcale zginąć w paskudny sposób. Ani troszkę nie balem się, że zostanę zgnieciony na miazgę, że wydłubane zostaną moje oczy i połamane łokcie, rozłupane piszczele i spalone ciało, odrąbane członki. moja głowa strzaskana i wyrwane serce, usunięta wątroba, wyprute flaki, zgwałcony nos, odpalony tyłek a penis… mniejsza o to, w każdym razie list od nowego prezydenta nie napawa mnie optymizmem…

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s