Bądźcie bez litości!!!

‘Bądźcie bez litości, bądźcie brutalni… Dżyngis-Chan rzucił na śmierć miliony kobiet i dzieci świadomie i z lekkim sercem – historia widzi w nim tylko wielkiego założyciela państw. Obecnie tylko na wschodzie umieściłem oddziały SS Totenkopf, dając im rozkaz nieugiętego i bezlitosnego zabijania kobiet i dzieci polskiego pochodzenia i polskiej mowy, bo tylko tą drogą zdobyć możemy potrzebną nam przestrzeń życiową.’

Kanclerz 1000-letniej Rzeszy


‘Wczoraj w nocy specjalny zespół rządowy z moim udziałem podjął stosowne decyzję i tę kwestię rozstrzygniemy w trybie błyskawicznym, w sposób zdecydowany, żeby nie powiedzieć brutalny. Nie będzie litości dla tych, którzy życie młodych obiecujących ludzi chcą zamienić w piekło uzależnienia. Obecnie w całej Polsce rozmieściłem oddziały Policji, ABW, CBŚ, CBA i Straży Miejskiej z rozkazem nieugiętego i bezlitosnego eliminowania obywateli polskich sprzedających dopalacze’

Płemieł Niemal 1000-letniej Najjaśniejszej


Roku Pańskiego 2010 władze Rzplitej pochyliły się nad strasznym losem ofiar dupalaczy. Wiadomo, wybióry tuż tuz, najpierw samogwałtrządowe, potem par-lamentarne, więc trzeba się wykazać. A coż może przyspożyć lepszej popularności niż walka z wiatra… znaczy się ze straszym zagrożeniem życia naszych dzieci.

Grunt pod walkę z demonem dupalaczy przygotowała, oczywiście, najbardziej zaangażowana gazeta w Polsce. W tejże gazetce o nazwie przeciwnej do prezentowanych poglądów (wszystkiego chcą zakazać a udają wyborczych) już od kilku miesięcy czytamy jak legalne narkotyki dziesiątkują naszą młodzież. A to ktoś kipnął na dyskotece a to jakiś gówniarz przekozakował na prywatce jakiej nie przeżył nikt. Sodomia i gomoria… albo nie, lepiej, ruja i poróbstwo, jak mawiał wielki pisarz gdy wielkim pisarzem był. ‘Śmierć kosztuje zaledwie 14 zł’ bił na alarm zaangażowany szmatławiec.

Kiedy już gawiedź odpowiednio nastraszono, nad problemem pochyliło się państwo opiekuńcze. Zaczęło od nękania sklepów z dupalaczami wizytami państwowego aparatu represji, o czym doniósł szanowny Pan Bazyli (pan Bazyli zapomniał oprócz PIPy, Skarbówki i ZUSu dodac jeszcze SANEPIZD). W Kielcach policja wykorzystała ‘lukę prawną‘, żeby pozamykać sklepy na terenie całego miasta. Żeby nie pozostać w ogonie lub pod nim, do walki przyłączyły się też władze lokalne (wybory samorządowe!). W Nowym Targu ogórek PKS zatarasował placówkę handlu śmiercą za 14 zeta :).  Burmistrze, prezydenci, sołtysi jak jeden mąż, lub jedna ciota, zaczęli straszyć handlarzy konsekwencjami prawnymi w razie gdyby komuś się kipło po dupalaczach, a gdy to nie podziałało, tym samym próbowali nastraszyć właścicieli lokali. Obecnie na topie jest zakazywanie handlu tymi legalnymi bądź co bądź specyfikami przez lokalnych Führerków. Na przykładzie Bydgo-szczy widać przy tym gdzie polska władza ma prawo.

Prawa w dupie nie ma za to Krół Dopalaczy, któren, jak sam mówi, zatrudnia najlepszych prawników, żeby nikt mu się do skóry nie dobrał. El Rey de Dopalaches twierdzi, że nie ma jeszcze udowodnionego zgonu z powodu zażycia  dupalaczy. Zresztą, tutaj możesz się, Szanowny Czytelniku, się z argumentami drugiej strony.

Nawet gdyby od dopalaczy umierało 100,000 ludzi dziennie – no risk no fun, jak to mówią, a chcącemu nie dzieje się krzywda. Człowiek powinien mieć wybór czym chce się truć. Za moich czasów nie było dopalaczy, był za to butapren i trampki z Chin, które tak waliły klejem i gumą, że można się było naćpać od samego chodzenia. Kiedyś przez przypadek naćpałem przy sklejaniu samolot na czczo, jak wszyscy w domu jeszcze spali. I co? Moi kochani rodzice nie pisali listów do redakcji koszernej, ewentualnie do Jaruzelskiego, kto tam wtedy był u władzy, żeby walczyć, zakazać zniszczyć itd. Wytłumaczyli mi co się stało i żebym uważał bo wąchanie kleju pociąga za sobą gorsze skutki niż picie wódki. Dlatego nastepnego dnia, na czczo, jak wszyscy w domu jeszcze spali, dorwałem się do domowego barku i… nie ważne zresztą, nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że dla chcącego nic trudnego a naćpać można się nawet gałką muszkatołową, którą każda szanująca się gospodyni trzyma w kuchni. Walka z dupalaczami jest jak walka z wiatrakami tyle że głupsza i mniej widowiskowa.

Najgorsze jest to, że państwo coraz częściej zaczyna ignorować tworzone przez siebie bubloprawo. A z tym jest trochę jak z narkotykami w potocznym rozumieniu – zaczyna się od trawki a kończy na koce lub herze. Państwu może się wydawać, że może łamać prawo w słusznym, społecznym celu, ale to się może skończyć strzelaniem w potylice… W zbożnym… znaczy się, słusznym, społecznym celu.  Ale historia uczy nas jak kończą się takie zabawy.

Na koniec, ku przestrodze, liczba zgonów w wyniku przepicia w Polsce:

2000 – 117 kobiet, 931 mężczyzn
2002 – 120 kobiet, 981 mężczyzn
2004 – 149 kobiet, 1072 mężczyzn
2006 – 226 kobiet, 1388 mężczyzn

To co panie płemierze? Prohobicja? Błyskawicznie i bez litości.

I tradycyjnie muzyczka, tym razem z dedykacją dla uzytkowników nielegalnego substytutu dupalaczy.

PS. Wlaśnie mi sie przypomniało, w latach 90-tych puszczali na Wyspach program Brass Eye, który wyśmiewał sensacjonalizm mediów i wkręcał celebrytów w różne głupawe akcje. Program poświęcony nowemu, legalnemu dopalaczowi z Pragi (o dźwięcznie brzmiącej nazwie ‘ciasteczko’) skończył się interwencją w parlamencie i zapewnieniem Ministra Zdrowia że podejmie walkę z ciasteczkiem. Oto fragment, wnioski wyciągnij sobie, Szanowny Czytelniku, sam.

5 thoughts on “Bądźcie bez litości!!!

  1. absurdalność działań nie-rządu (teraz to już tak można mówić bez obawy o pozwy) mnie przeraża.Co jest tego motorem – mafia walczy o wpływy? Ciężko to inaczej wytłumaczyć.

    Like

  2. Trafna nazwa akcji “Tajfun” – będzie tajfun w budżecie, gdy przyjdzie wypłacić odszkodowanie. Przypomina się historia z Romanem Kluską, a jak widać – “władza” nowa, a metody – stare. Jak się chce uderzyć psa to kamień się zawsze znajdzie.

    Like

  3. Takich życzeń jak o prohibicji lepiej nie wypowiadać głośno, bo jeszcze się sprawdzą. W rządzie jest dość idiotów by wprowadzić każdą głupotę.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s