Dojna Krowa

Patrz, Szanowny Czytelniku. Patrz i ucz się, jak można wydoić nawet truposza. Jeszcze nie ostygło ciało asystenta z Łodzi a już go doją, aż siury lecą. Doi prezes Jarosław, doi Fiłeł, doją partyjne elyty, doją i partyjne pionki. Każdy chce coś powiedzieć przed dyspozycyjnymi kamerami lub w dyspozycyjnym radio, ewentualnie, z braku laku, w dyspozycyjnej prasie. I jeden drugiego przebija w hasełkach. Dla polityka, każdy z nas ma cycek, do którego można się dossać, jak na ssaka przystało. Dziś padło na asystenta, wczoraj na pasażerów feralnego busa, a przedwczoraj na überkrowę (świętą), spoczywającą chwilowo wśród królów. Nihil novi sub sole, jak mawiali staro-żydni. Niedawno w Czile prezydent doił górników, którzy byli na tyle dojni, że do imprezy dołączył jego kolega z Boliwii. Co by się nie stało, sukces gwarantowany (wydobycie=głosy; porażka=żałoba+zjednoczenie=głosy).

Pytanie brzmi, czemu dopiero w 2010 ‘stało sie w końcu to co miało się stać’, jak  spiewał poeta. Od ‘wyzwolenia’ panowie i paniusie z Wiejskiej rzucaja gównem nie tylko w siebie nawzajem, ale i w każdego z nas. Cóż się dziwić, że w końcu komuś pekła żyłka. Wszak, jak mówią starozakonni Górale, z góry Synaj: ‘oni wiatr sieją, zbierać będą burzę’. I jak na razie wszystko wskazuje na to, że nie wyciągnęli żadnych wniosków.

W Polsce sezon na dojne krowy, może nasz Kałdillo powinien zaprosić Smarkozy’ego, u którego ostatnio posucha. Niech się chłop pokaże przed kamerami, poklepie po plecach, wyrazi wyrazy uznania lub troski.

Dobra, muzyczka na koniec, żeby i nam żyłka nie pękła. Auf wiederlesen!

7 thoughts on “Dojna Krowa

   1. Niczego nie usunąłem. Od wczoraj chleję więc nawet jakbym chciał złamać wolność słowa na mym błogu, nie mam możliwości umysłowych.

    Like

   2. Czasem automat usuwa jak uzna słowa za wulgarne. Problem w tym ze uznaje normalne słowa za wulgarne. Ja kontynuuję chlanie więc nie mam jak usuwać. Jestem zbyt ubzdryngolony. Zresztą, po kiego grzyba miałbym usuwać wpisy?

    Like

 1. http://www.ivideo.com.pl – Darmowe filmy z polskimi lektorami w jakosci HD, nowosci kinowe takie jak Pila 3D, Zanim odejda wody, sa juz do obejrzenia na naszej stronie. Dajemy ci rowniez mozliwsc ogladania bez limitow dowolnie wybranych filmow z serwisu megavideo, u nas obejrzysz w jakosci hd za darmo bez limitow.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s